21 Ekim 2012 Pazar

İstanbul'dayım :)

Eylül'ü bitirdik ekim de bitiyor nerdeyse ve ben taşınabildim İstanbul'dayım...Adana ve bahçe sayfasını kapadık...yeniden bahçeli bir evde oturabilmek bir hayal artık İstanbul şartlarında..
çok zor oldu taşınmak, bilirsiniz içinizde en az 1-2 kere taşınmış olan arkadaşlar vardır :)) en az 1-2 kere yani:)  taşındım ama bir yanımı bahçemde bıraktım, öyle büyük, bahçeli, güzel bir evden sonra yeni eve alışmak zor.. hem benim için hem de toto için, bütün gün evin içinde dolanıp miyavlıyor zavallım zira bu evin hem kendi hem de balkonu  küçük !
Neyse eve yerleşme faslı bir bitsin resimler çekmeye başlayacağım bahçemin resimlerini çekemesem de bulacağım elbet çekecek resimler, onları paylaşırım ben de..bir de blog isimini değiştireceğim de adını ne yapsam valla bilemedim...balkonumla ne zaman ilgilenirim hiç bilemiyorum pek içimden gelmiyor...yanımda getirebildiğim çiçekler var elbet ama bir kaç tane çünkü nakliye kamyonu hınca hınç doldu eşyelerle, çiçekleri zor sığdırdılar.. ben de balkona tabi :)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

sayın ziyaretçi yorumunuz denetledikten sonra eklenecektir.